beyhan

Malatya/Pütürge doğumludur. İlk-ortaöğretimi Pütürge’de, liseyi Malatya merkezde, Üniversiteyi A.Üniversitesi İİBF Kamu Yönetimi bölümünde okumuştur. Kırıkkale Üniversitesinde Sosyal Bilimler Enstitüsü Felsefe Anabilim dalı üzerinde Yüksek Lisans yapmak da olup orta seviyede İngilizce ve Arapça bilmektedir. Evli ve bir çocuk babasıdır.

Çalışma Hayatı: Türkiye Yerel Gündem 21(YG21)  programı olarak faaliyet yapan ve daha sonra Belediye Kanunun 76. maddesinde Kent Konseyi olarak değiştirilen Kent Konseyi Genel Sekreteri görevini yaptı. Malatya Büyükşehir Belediyesi bünyesinde Beyaz Masa Kuruluşunu yapıp 2 yıl Genel Koordinatör olarak hizmette bulundu. Aydın Valiliği Özel Kalem Müdürlüğü, TBMM Milletvekili danışmanlığı görevlerinde bulundu. Şuanda Eğitim Bir-Sen Genel Başkan danışmanlığı, Kamuda’da danışman olarak 657 Tabi Devlet Memuru olarak çalışmaktadır(Ankara).

Sivil Toplum Çalışmaları ve Üyeliği: Genç Müsiad Kurucu Başkanı(Malatya), Gönüllü Kalem Derneği Kurucu Üyesi, BİLSAM Üyesi, Memur-sen Üyesi, Ensar Vakfı Üyesi, Anadolu Fikir Platformu Genel Koordinatörlüğü(Ankara), Gençlik STK Birliği Kurucu Başkanlar Kurulu üyesi, Genç Memur-Sen Kurucu Genel Başkanı–2012 (Devam ediyor). 2015 Nisan’da Memur-Sen Konfederasyo’nun 5.Olağan Genel Kurulunda 1.Yedek üyeliğine seçildi.